Zajedno smo jači!

Proteklih nekoliko dana odnosno tjedana učenici i djelatnici naše škole intenzivno su sudjelovali u raznim humanitarnim akcijama.

Potaknuti teškim životnim pričama i situacijama još smo jednom odlučili pokazati da smo zajedno jači.

Ujedno, učenici 6.N razreda upravo su završili pripreme za aktualne dvije akcije u kojima će sudjelovati narednih mjeseci. Kako su primijetili da su koševi za smeće prepuni plastičnih boca, odlučili su to promijeniti u nečiju korist. Pridružili su se matičnoj školi te su ukrasili kutiju u koju će ubacivati i skupljati plastične čepove. Ova humanitarna akcija namijenjena je Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma iz Čakovca koja je pokrenula akciju Plastičnim čepovima do skupih lijekova. Prodajom i reciklažom čepova te skupljenim novcem oni financiraju lijekove za oboljele od teške bolesti. Nadalje, učenici su spasili i ukrasili još jednu kartonsku kutiju iz otpada, a u koju će se sakupljati plastične boce. A što će s njima? Iz velike ljubavi prema životinjama, šapnut će vam samo: ZOO posvojitelj.

O rezultatima ove akcije svakako ćemo pisati na školskoj web stranici.

Ovim se putem ujedno zahvaljujemo svima koji su još jednom pokazali veliko srce te sudjelovali u dosadašnjim humanitarnim akcijama!

HVALA!

objavio: Marina Ivčin   datum: 16. 11. 2016.

29.3.2018. -  6. 4.2018. PROLJETNI ODMOR UČENIKA

30.4.2018. Prvosvibanjske sportske igre